08.04.2021

Rekordowa realizacja projektu Kancelarii Konieczny Wierzbicki dla międzynarodowej grupy Hitachi ABB Power Grids

Michał Czuryło

Od października do grudnia 2020 roku prawnicy z Kancelarii Konieczny Wierzbicki podjęli się realizacji dużego projektu na rzecz międzynarodowej grupy Hitachi ABB Power Grids. Celem współpracy było przygotowanie i weryfikacja przetwarzania danych we wszystkich spółkach firmy zgodnie z RODO.

Hitachi ABB Power Grids to światowy pionier technologiczny. Grupa oferuje produkty, systemy, serwis oraz oprogramowanie dla całego łańcucha dostaw energii elektrycznej. Działania firmy pomagają zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na energię elektryczną przy jednoczesnym zmniejszeniu wpływu na środowisko

Z uwagi na międzynarodową skalę przedsięwzięcia projekt wymagał od Kancelarii Konieczny Wierzbicki elastyczności w planowaniu zadań oraz pełnej dyspozycyjności w niestandardowych godzinach pracy. Pracownicy Spółki znajdowali się w większości stref czasowych, zatem kontakt ze wszystkimi stanowił dla prawników Kancelarii nie lada wyzwanie. W projekt zaangażowanych było kilkunastu prawników.

Prace wykonywano głównie w języku angielskim, a część usług i konsultacji realizowano również w językach: niemieckim, francuskim, hiszpańskim oraz rosyjskim. To było prawdziwie międzynarodowe wyzwanie.

Zgodnie z życzeniem spółki Hitachi ABB Power Grids Kancelaria podczas prac korzystała z dedykowanego rozwiązania technologicznego, co wymagało sprawnego zapoznania się przez prawników z jego założeniami i funkcjonalnościami w ekstremalnie krótkim czasie.

Realizację projektu – z racji na jego rozmach – przewidziano na rok. Z kolei dzięki determinacji i sprawnej współpracy zadanie ukończono w przeciągu trzech miesięcy, ustanawiając tym samym rekord w karierze Kancelarii Konieczny Wierzbicki.

Więcej realizacji można zobaczyć w Portfolio Kancelarii.

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    NIP: 9452181482 REGON: 123240424
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    mackrell Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl