19.02.2020

Paulina Obara współautorką monografii na UJ

izabela ustymenko

Paulina Obara – prawnik Konieczny, Wierzbicki – jest współautorką monografii napisanej pod red. dr hab. Moniki Florczak-Wątor oraz dr Piotra Czarnego dotyczącej oddziaływania sądu konstytucyjnego na porządek prawny. Monografia pod tytułem "Oddziaływanie sądu konstytucyjnego na porządek prawny Austrii, Niemiec i Polski" jest zwieńczeniem prac w ramach projektu badawczego o nazwie "Specyfika prawotwórstwa sądu konstytucyjnego i jego granice".

 

Zainteresowanych zakupem książki kierujemy pod niniejszy link: Księgarnia Akademicka.

 

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.
Warszawa

ul. Piękna 15 lok. 34

+48 12 3957161

kancelaria@kwkr.pl

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    NIP: 9452181482 REGON: 123240424
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    mackrell Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl