01.02.2021

Wywiad w „Lawyer Monthly” dotyczący transakcji obsługiwanej przez Kancelarię Radców Prawnych Konieczny Wierzbicki

Paulina Opiełka
Lawyer Monthly

Ostatnia transakcja, w której Kancelaria Konieczny Wierzbicki reprezentowała spółkę Ailleron, czołowego dostawcę produktów i usług technologicznych, wzbudziła zainteresowanie zagranicznych mediów branżowych. Przypomnijmy, że w ramach tej operacji jedna z największych firm private equity w Europie Środkowo-Wschodniej, Enterprise Investors zainwestuje w Software Mind 111 mln zł.

Dziennikarze miesięcznika „Lawyer Monthly” opisując najciekawsze europejskie i światowe transakcje prawnicze,  przeprowadzili wywiad z mec. Pauliną Opiełką, która wraz mec. Michałem Koniecznym i mec. Moniką Kapijas świadczyła doradztwo w toku przygotowań do procesu inwestycyjnego oraz brała udział w negocjacjach warunków tej transakcji.

W publikacji mowa m.in. o szczegółach związanych ze sprawą, wyzwaniach, z jakimi trzeba było się zmierzyć chcąc sfinalizować projekt, a także wskazówki dotyczące pracy przy transakcjach fuzji i przejęć wartych setki milionów złotych. Wywiad zawiera również podsumowanie dotyczące pracy Kancelarii Konieczny Wierzbicki w obszarze M&A, który wyróżnia Kancelarię na tle konkurencji.

Pełny tekst znajdą Państwo w lutowym wydaniu miesięcznika na stronie 74: https://www.lawyer-monthly.com/issues/2021/02/74/#zoom=z. Serdecznie zapraszamy do lektury.

O szczegółach transakcji można także przeczytać na stronie Kancelarii: https://koniecznywierzbicki.pl/pl/prawnicy-kancelarii-wsparli-spolke-ailleron-w-sfinalizowaniu-transakcji-na-111-mln-zl/

Więcej realizacji z obszaru M&A można zobaczyć w portfolio.

„Lawyer Monthly” to wielokrotnie nagradzany miesięcznik branżowy, publikujący treści dotyczące globalnych trendów w prawie, a także opisujący najciekawsze europejskie i światowe transakcje prawnicze. To jeden z nielicznych magazynów cieszący się ugruntowaną pozycją na niemal wszystkich kontynentach.

 

 

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.
Warszawa

ul. Piękna 15 lok. 34

+48 12 3957161

kancelaria@kwkr.pl

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    NIP: 9452181482 REGON: 123240424
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    mackrell Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl