11.06.2021

Wyniki konkursu „Rozwiąż Kazus!”

Izabela Ustymenko

W zeszłym tygodniu zorganizowaliśmy konkurs na rozwiązanie kazusu. Zagadnienie wymagało znajomości przepisów polskiego prawa oraz umiejętności sporządzania umów (w tym umów inwestycyjnych) i stanowiło spore wyzwanie. Dlatego też niezmiernie cieszy nas zainteresowanie młodych, ambitnych prawników i ich zaangażowanie w ciekawe zagadnienia prawne.

Dziękujemy za nadesłane liczne prace konkursowe. Każda z nich była dla nas inspirująca, jednak ostatecznie zdecydowaliśmy się wyróżnić trzy rozwiązania.

1. miejsce w konkursie zajął Jakub Gibas – za podanie najtrafniejszego rozwiązania przy uwzględnieniu specyfiki kazusu. Na zwycięzcę czeka nagroda 3000 zł oraz oferta stażu w naszej Kancelarii.

 

Wyróżniliśmy również prace Kamila Jurzaka i Huberta Szustaka – w nagrodę zapraszamy laureatów do nas. Jesteśmy w stanie się wiele nauczyć od siebie nawzajem!

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów – pod naszymi skrzydłami!

 

Szczegóły konkursu

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    NIP: 9452181482 REGON: 123240424
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    jooble mackrell Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl