10.06.2021

Kancelaria Konieczny Wierzbicki: Lider „Prawo Nieruchomości” oraz Rekomendowana Kancelaria „TMT”

Paweł Syguła

Z dumą informujemy, że nasza Kancelaria została liderem według Rankingu Firm Prawniczych „Rzeczpospolita” 2020 w kategorii „Prawo Nieruchomości”  a z kategorii „TMT” – rekomendowaną kancelarią.

Ranking Firm Prawniczych „Rzeczpospolita” to coroczne wydarzenie, które wyłania najlepsze firmy prawnicze (mające swoją działalność w Polsce) z wybranych kategorii. W zeszłym roku nasza Kancelaria została wyróżniona m.in. w rankingu na najskuteczniejszą adaptację na rynku podczas pandemii COVID-19. Dwa lata temu zyskaliśmy rekomendacje z zakresu „Prawo TMT” oraz „Prawo nieruchomości”. Wyróżniono nas również jako „Kancelarię, która przy obsłudze transakcji wykazała się wyjątkowym kunsztem działania”.

Jesteśmy zaszczyceni ponownym znalezieniem się na liście rankingowej. Każda transakcja z prawa nieruchomości oraz z dziedziny media-technologia-komunikacja stanowi dla nas wyzwanie oraz sprawia nam ogromną przyjemność. Tym większa jest nasza wdzięczność za uznanie przyznane nam z tych dziedzin. Jako Prawnika Lidera z zakresu „Prawa Nieruchomości” wyróżniono z naszej Kancelarii Marcina Wierzbickiego, który specjalizuje się w prawie korporacyjnym, prawie nieruchomości oraz procesie inwestycyjnym, a z „TMT” wybrano na rekomendowanego prawnika Michała Koniecznego, specjalisty z prawa TMT, posiadającego ogromne doświadczenie w obsłudze prawnej transakcji na rynku kapitałowym, w szczególności transgranicznych fuzji i przejęć firm IT z całego świata. Gratulujemy tak wspaniałych nagród i życzymy dalszych sukcesów na prawniczej drodze.

Dziękujemy za wszystkie rekomendacje i za zaufanie, jakim obdarzacie nas Państwo każdego dnia.

Więcej o rankingu

Ranking: zestawienie powstało na podstawie rekomendacji uczestników 18. edycji rankingu kancelarii prawniczych.

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    NIP: 9452181482 REGON: 123240424
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    jooble mackrell Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl