23.04.2018

Rozstrzygnięcie konkursu

Marcin Wierzbicki

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że rozstrzygnęliśmy konkurs na rozwiązanie kazusu ogłoszony przez naszą kancelarię w marcu.

Wybór był niezwykle trudny, gdyż napłynęło do nas bardzo dużo prac, w tym wiele ciekawych.

Po burzliwych naradach jury wyłoniło zwycięzcę, którym został pan Maciej Ogórek, otrzyma on nagrodę pieniężną w wysokości 3.000 złotych i możliwość odbycia płatnego stażu w naszej kancelarii. Dodatkowo propozycję płatnego stażu otrzymują autorzy dwóch wyróżnionych prac – Dora Kmita i Piotr Olechowski.

Wszystkim autorom konkursowych prac serdecznie dziękujemy, zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych edycjach konkursu.

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.
Warszawa

ul. Piękna 15 lok. 34

+48 12 3957161

kancelaria@kwkr.pl

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl