23.04.2018

Rozstrzygnięcie konkursu

Marcin Wierzbicki

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że rozstrzygnęliśmy konkurs na rozwiązanie kazusu ogłoszony przez naszą kancelarię w marcu.

Wybór był niezwykle trudny, gdyż napłynęło do nas bardzo dużo prac, w tym wiele ciekawych.

Po burzliwych naradach jury wyłoniło zwycięzcę, którym został pan Maciej Ogórek, otrzyma on nagrodę pieniężną w wysokości 3.000 złotych i możliwość odbycia płatnego stażu w naszej kancelarii. Dodatkowo propozycję płatnego stażu otrzymują autorzy dwóch wyróżnionych prac – Dora Kmita i Piotr Olechowski.

Wszystkim autorom konkursowych prac serdecznie dziękujemy, zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych edycjach konkursu.

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.
Warszawa

ul. Piękna 15 lok. 34

+48 12 3957161

kancelaria@kwkr.pl

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    NIP: 9452181482 REGON: 123240424
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    mackrell Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl