17.04.2018

Zapraszamy na szkolenie

Marcin Wierzbicki

W dniu 24 kwietnia 2018 w Warszawie (Golden Floor Tower – Chłodna 51 (Warsaw Trade Tower), ul. Chłodna 51, 00-001 Warszawa) wydawnictwo Beck w ramach programu Beck Akademia organizuje szkolenie, którego celem będzie przedstawienie prawnych aspektów obrotu nieruchomościami inwestycyjnymi – czyli jak bezpiecznie i efektywnie kupić lub sprzedać nieruchomość inwestycyjną.

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z najczęstszymi różnymi rodzajami ryzyka pojawiającymi się przy zakupie nieruchomości i sposobami zabezpieczenia się przed nimi, a także zapoznanie uczestników z modelowym schematem transakcji, pozwalającym zidentyfikować możliwe zagrożenia i zminimalizować ryzyko przy zakupie lub sprzedaży nieruchomości. Wiadomości teoretyczne przekazywane w czasie szkolenia wzbogacone zostaną o liczne przykłady z rynku obrotu nieruchomościami oraz praktyki orzeczniczej.

Warsztaty będą prowadzone przez prawników z naszej kancelarii – radców prawnych Michała Koniecznego, Marcina Wierzbickiego i Łukasza Łanoszkę.

Możliwość rejestracji pod adresem: https://lnkd.in/eHpHaus

 

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.
Warszawa

ul. Piękna 15 lok. 34

+48 12 3957161

kancelaria@kwkr.pl

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    NIP: 9452181482 REGON: 123240424
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    mackrell Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl