11.02.2020

Doradzamy we wprowadzeniu instrumentów finansowych do obrotu na rynku NewConnect

izabela ustymenko

Kancelaria pełni obecnie funkcję Autoryzowanego Doradcy w dwóch procesach wprowadzenia instrumentów finansowych do obrotu na rynku NewConnect. Każde z tych przedsięwzięć dotyczy emisji akcji o wartości kilku milionów złotych, a klientami Kancelarii są uznane podmioty działające w branży doradztwa finansowego i kapitałowego.

W okresie swojego działania Kancelaria wielokrotnie i z powodzeniem pełniła funkcję doradcy w procesach publicznych emisji instrumentów finansowych i wspierała spółki w ich wprowadzeniu do obrotu na rynku regulowanym i w alternatywnym systemie obrotu. Gorąco zachęcamy do skorzystania z usług Kancelarii wszystkie zainteresowane podmioty także w tym zakresie.

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.
Warszawa

ul. Piękna 15 lok. 34

+48 12 3957161

kancelaria@kwkr.pl

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl