10.02.2020

Konieczny Wierzbicki w Rzeczpospolitej: o upadłości jednoosobowego przedsiębiorcy

izabela ustymenko

Nasza specjalistka ds. prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego – r.pr. Barbara Miziołek – jest autorem artykułu, który pojawił się na łamach dziennika Rzeczpospolita. Arytkuł – uwzględniając najnowsze przepisy w zakresie prawa upadłościowego – odpowiada na pytania: kiedy osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą może ogłosić swoją upadłość i jakie ma to dla niej konsekwencje? Kiedy należy złożyć stosowny wniosek oraz, jakie warunki należy spełnić do ogłoszenia upadłości? Co z długami po zakończeniu postępowania upadłościowego? 

 

Pełna treść artykułu dostępna dla e-prenumeratorów pod adresem: https://www.rp.pl/Firma/302069967-Upadlosc-jednoosobowego-przedsiebiorcy.html

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.
Warszawa

ul. Piękna 15 lok. 34

+48 12 3957161

kancelaria@kwkr.pl

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    NIP: 9452181482 REGON: 123240424
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    mackrell Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl