11.02.2020

Doradzamy we wprowadzeniu instrumentów finansowych do obrotu na rynku NewConnect

izabela ustymenko

Kancelaria pełni obecnie funkcję Autoryzowanego Doradcy w dwóch procesach wprowadzenia instrumentów finansowych do obrotu na rynku NewConnect. Każde z tych przedsięwzięć dotyczy emisji akcji o wartości kilku milionów złotych, a klientami Kancelarii są uznane podmioty działające w branży doradztwa finansowego i kapitałowego.

W okresie swojego działania Kancelaria wielokrotnie i z powodzeniem pełniła funkcję doradcy w procesach publicznych emisji instrumentów finansowych i wspierała spółki w ich wprowadzeniu do obrotu na rynku regulowanym i w alternatywnym systemie obrotu. Gorąco zachęcamy do skorzystania z usług Kancelarii wszystkie zainteresowane podmioty także w tym zakresie.

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.
Warszawa

ul. Piękna 15 lok. 34

+48 12 3957161

kancelaria@kwkr.pl

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    NIP: 9452181482 REGON: 123240424
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    mackrell Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl