20.03.2023

KWKR na konferencji GigaCon Data Center 2023 – za co w ostatnich dwóch latach PUODO nakładał kary?

Kancelaria Prawna
Anna Dąbrowska-Lipka
Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w tegorocznej edycji konferencji GigaCon, gdzie adwokat Anna Dąbrowska-Lipka z działu compliance naszej kancelarii omówi decyzje Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w przedmiocie nałożenia kar wydane w ciągu ostatnich dwóch lat.

Za co PUODO nakładał kary?

W wystąpieniu zostaną omówione decyzje Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w przedmiocie nałożenia kar wydanych w ciągu ostatnich dwóch lat. Przedstawione także zostaną wskazówki, jakich błędów należy się wystrzegać i co warto poprawić w swoich organizacjach, z uwzględnieniem Data Center, żeby uniknąć naruszeń.

Samo wydarzenie „GigaCon: Data Center” jest poświęcone technologiom, środowiskom i narzędziom gwarantującym niezawodny i bezpieczny dostęp do baz danych. Zakres tematyczny konferencji obejmuje szereg rozwiązań stosowanych współcześnie w projektowaniu i budowie centrum danych. Serdecznie zachęcamy Państwa do rejestracji, gdyż udział w konferencji jest całkowicie bezpłatny!

[FM_form id="2"]

Kontakt

KWKR Konieczny Wierzbicki i Partnerzy S.K.A.

  Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest
  KWKR Konieczny Wierzbicki i Partnerzy S.K.A. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków. NIP: 9452181482 REGON: 123240424
  Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
  Warszawa

  Rondo ONZ 1,

  00-124 Warszawa,

  +48 12 3957161

  kontakt@kwkr.pl