06.12.2020

Zakończone sukcesem negocjacje umowy inwestycyjnej wiodącej spółki z branży gier

Agnieszka Grzebieniowska

Spółka produkująca rozwiązania z obszaru gier wideo przekazała Kancelarii Konieczny Wierzbicki zrealizowanie wejścia inwestycyjnego. Firma tworzy gry na podstawie adaptacji książek, przeznaczone na komputery osobiste i konsole stacjonarne. Wśród produktów cieszących się największym zainteresowaniem fanów można znaleźć m.in. wciągającą grę strategiczną z elementami RPG, powstałą na podstawie powieści założyciela studia.

Na zlecenie inwestorów branżowych prawnicy z Kancelarii Konieczny Wierzbicki przygotowali i wynegocjowali umowę inwestycyjną w spółkę z branży gier komputerowych. Projekt obejmował również przekształcenie spółki w spółkę akcyjną oraz przygotowanie do IPO za pośrednictwem ASO NewConnect.

Nad projektem czuwała mec. Paulina Opiełka oraz cały dział korporacyjny Kancelarii. Zakończona sukcesem współpraca w obszarze realizacji umowy inwestycyjnej trwała od sierpnia 2018 roku do czerwca 2019 roku.

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.
Warszawa

ul. Piękna 15 lok. 34

+48 12 3957161

kancelaria@kwkr.pl

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl