09.01.2020

13 start-upów obsługiwanych przez kancelarię Konieczny Wierzbicki było w centrum Google for Startups

izabela ustymenko

13 innowacyjnych start-upów technologicznych z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej, którym kancelaria Konieczny Wierzbicki udziela pomocy prawnej w ramach akceleracji, prezentowało swoje pomysły na biznes inwestorom i ekspertom, walcząc o nagrodę główną – wyjazd do Bostonu na MIT i otwarcie drzwi na amerykański rynek.

 

Startupy na wydarzeniu w centrum Google for Startups

W ubiegły czwartek (09.01.2020) w Warszawie w centrum Google for Startups odbyło się wydarzenie Demo Day. Pięciu zwycięzców, w tym z branży medycznej, budowlanej i smart technologies już niebawem będzie mieć szansę pozyskania klientów i inwestorów ze Stanów Zjednoczonych. To jednak nie koniec ciężkiej pracy dla start-upów. Kolejne kilka miesięcy to czas wytężonych działań związanych z rozwojem produktu, budowaniem strategii finansowej i pozyskiwaniem partnerów.

Jak wspieramy start-upy?

Będziemy wspierać start-upy na wymienionym wyżej etapie, udzielając pomocy prawnej, m.in. w zakresie procesu inwestycyjnego, zawierania umów, ochrony praw autorskich, zatrudniania pracowników i prowadzenia biznesu za granicą. Kancelaria jest partnerem MIT EF CEE już drugi rok z rzędu.

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.
Warszawa

ul. Piękna 15 lok. 34

+48 12 3957161

kancelaria@kwkr.pl

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl