11.12.2020

Zapraszamy na drugą edycję webinaru „Szybka i skuteczna restrukturyzacja sposobem na uniknięcie upadłości”

Katarzyna Augustyniak
restrukturyzacja

Pierwsza edycja webinaru: „Szybka i skuteczna restrukturyzacja sposobem na uniknięcie upadłości”, której prelegentem był adw. Mariusz Purgał z Kancelarii Konieczny Wierzbicki, pokazała, że zwłaszcza obecnie – w czasach kryzysu wywołanego pandemią koronawirusa – istnieje duże zapotrzebowanie na wiedzę z zakresu prawa restrukturyzacyjnego. Dlatego z myślą o osobach, które nie miały możliwości uczestnictwa w listopadowym spotkaniu dotyczącym restrukturyzacji, Kancelaria Konieczny Wierzbicki wraz z AHK Polska zdecydowała o ponownym przeprowadzeniu webinaru poświęconego tej tematyce.

Kolejne spotkanie zatytułowane „Szybka i skuteczna restrukturyzacja sposobem na uniknięcie upadłości”  odbędzie się 15 grudnia w godz. 11-12.30 za pośrednictwem platformy ClickMeeting. Poprowadzi je specjalista ds. prawa upadłościowego, licencjonowany doradca restrukturyzacyjny – adw. Mariusz Purgał.

Prelegent to prawnik w Kancelarii Konieczny Wierzbicki, który – na bazie swoich doświadczeń zawodowych – opowie o uproszczonym postępowaniu restrukturyzacyjnym. Przedstawi również narzędzia restrukturyzacyjne wykorzystywane do poprawienia stabilności i bezpieczeństwa firmy.

Dla zainteresowanych uczestników webinaru przewidziano możliwość nieodpłatnych, indywidualnych konsultacji.

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.  Aby zarejestrować się na webinar należy kliknąć w poniższy link i zapisać się za pomocą formularza:

ZAPISUJĘ SIĘ

 

Po dokonaniu zgłoszenia otrzymają Państwo automatyczne potwierdzenie, a w kolejnym e-mailu na 1 dzień przed spotkaniem dostęp do webinaru.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    NIP: 9452181482 REGON: 123240424
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    mackrell Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl