16.03.2023

Wyjątkowy kunszt prawniczy specjalistów KWKR doceniony w rankingu „Chambers&Partners”

Kancelaria Prawna

Coroczny ranking tworzony przez ekspertów z prestiżowego wydawnictwa „Chambers&Partners” powstaje na podstawie szczegółowego badania kancelarii prawnych oraz wywiadów z klientami. W tym roku wyjątkowy kunszt prawniczy specjalistów z działu TMT kancelarii „KWKR Konieczny Wierzbicki i Partnerzy” został doceniony przez analityków, którzy przyznali nam wyróżnienie 3-ciego stopnia.

Wyróżnienie w rankingu „Chambers&Partners”

Działem TMT w KWKR kieruje Łukasz Wieczorek, radca prawny i Equity Partner. Nasz zespół zbudował swoją renomę w oparciu o świadczenie skutecznej, ukierunkowanej na potrzeby przedsiębiorców i kompleksowej obsługi prawnej z branż nowych technologii, IT czy telco. Jesteśmy niezwykle dumni, że w tym roku nasze działania zostały dostrzeżone przez zespół analityków, zajmujący się badaniem tej dynamicznie rozwijającej się dziedziny środowiska prawnego.

Opinie klientów – więcej o naszej współpracy

Oto niektóre z komentarzy klientów na temat naszej współpracy:

„Ich zdolność do prowadzenia złożonych i wyrafinowanych spraw jest silna. Zaletą współpracy z KWKR jest ich bogate doświadczenie w prawie międzynarodowym oraz w obsłudze klientów z branży IT. Pomagają rozwijać biznes na rynkach międzynarodowych. KWKR posiada skalowalny i multidyscyplinarny zespół, który współpracuje z nami od dłuższego czasu. Ta wieloletnia współpraca z nimi jest potwierdzeniem ich kompetencji i naszego zadowolenia z usług kancelarii.”

„Ich zdolność do prowadzenia skomplikowanych spraw jest wyjątkowa.  Jeśli chodzi o moje potrzeby – w większości przypadków ich kompleksowe podejście do sprawy przewyższało moje oczekiwania. KWKR specjalizuje się w wielu różnych obszarach, za każdym razem wykazując się dogłębną znajomością sprawy.”

Krótka historia rankingu

Początki rankingu „Chambers&Partners” datuje sie na przełom lat 60-tych i 7o-tych. Profesor Laurence Francis Orbach oraz adwokat Michael Chambers założyli wówczas wydawnictwo „Orbach&Chambers Publishing”. Niemal 20-ścia lat później – w 1989 roku – powstał nowy oddział wydawnictwa – „Chambers&Partners”, a pierwszy ranking został opublikowany rok później. Obejmował on wówczas wyłącznie kancelaria prawne, działające na terenie Wielkiej Brytanii. Wystarczyło jednak, aby upłynęło trochę czasu. „Chambers&Partners” w ciągu kilkunastu lat stała się globalną firmą badawczą rynku usług prawnych.

Dziękujemy za zaufanie wszystkim naszym klientom! To dzięki Państwu możemy stale podejmować się nowych wyzwań, dzięki którym jesteśmy w stanie nieustannie się doskonalić, świadcząc wysokiej jakości usługi (nie tylko) w zakresie prawa nowych technologii.

[FM_form id="2"]

Kontakt

KWKR Konieczny Wierzbicki i Partnerzy S.K.A.

  Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest
  KWKR Konieczny Wierzbicki i Partnerzy S.K.A. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków. NIP: 9452181482 REGON: 123240424
  Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
  Warszawa

  Rondo ONZ 1,

  00-124 Warszawa,

  +48 12 3957161

  kontakt@kwkr.pl