26.06.2019

Współpraca z PARP

Marcin Wierzbicki

Nasza kancelaria została wybrana przez Państwową Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości do współpracy przy programie „Wsparcie prawne dla start-upów”. W ramach programu wyłonione przez PARP start-upy mogą m.in. skorzystać z porad prawnych w zakresie realizacji procesu inwestycyjnego, negocjacji z Funduszem VC lub Aniołem Biznesu, jak również z doradztwa prawnego związanego z realizacją procesu zamówień w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej oraz wsparcia prawnego dotyczącego negocjacji z Funduszem VC lub Aniołem Biznesu. Gratulujemy młodym przedsiębiorcom, którzy otrzymali wsparcie i cieszymy się na perspektywę współpracy!

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.
Warszawa

ul. Piękna 15 lok. 34

+48 12 3957161

kancelaria@kwkr.pl

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    NIP: 9452181482 REGON: 123240424
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    mackrell Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl