06.03.2019

Udana transakcja nabycia przedsiębiorstwa w ramach procedury pre-pack

Marcin Wierzbicki

W ubiegłym tygodniu, sąd upadłościowy zatwierdzi warunki sprzedaży zorganizowanej części przedsiębiorstwa, obejmującej galerią handlową CH Bawełnianka w Bełchatowie, na rzecz jednego z naszych klientów. Orzeczenie sądu upadłościowego wieńczy wielomiesięczne negocjacje stron oraz szereg wzajemnych umów z wierzycielami, bankiem kredytującym i dłużnikiem, które umożliwiły zatwierdzenie warunków sprzedaży przedsiębiorstwa. Prawnicy naszej kancelarii, reprezentując nabywcę, z sukcesem wspierali go w czasie organizacji całego procesu, oraz sporządzali i negocjowali porozumienia pomiędzy stronami. Wartość nabywanego przedsiębiorstwa przekracza 80.000.000 złotych.

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.
Warszawa

ul. Piękna 15 lok. 34

+48 12 3957161

kancelaria@kwkr.pl

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    NIP: 9452181482 REGON: 123240424
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    mackrell Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl