05.06.2019

szkolenie w MIT EF

Marcin Wierzbicki

W poprzedni czwartek prawnicy z naszej kancelarii prowadzili szkolenie dla przedstawicieli start-upów w ramach programu akceleracji MIT EF (Massachusetts Institute of Technology Enterprise Forum) Central & Eastern Europe. Projekt organizowany jest przez Fundację Przedsiębiorczości Technologicznej we współpracy z PARP i ma na celu wsparcie rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw technologicznych z Polski oraz innych krajów Europy Centralnej i Wschodniej. W czasie seminarium w Warszawie rozmawialiśmy z uczestnikami na temat umów inwestycyjnych, budowania relacji z inwestorem oraz omawialiśmy praktyczne zagadnienia związane z zatrudnieniem. Odpowiadaliśmy też na najważniejsze pytania związane z rozwojem firmy i negocjowaniem umów. W najbliższym czasie uczestnicy programu będą też mieli okazję skorzystać z dalszego wsparcia kancelarii i indywidualnych konsultacji prawnych m.in. z zakresu prawa własności intelektualnej, ochrony danych osobowych, prawa konkurencji czy nowych technologii.

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.
Warszawa

ul. Piękna 15 lok. 34

+48 12 3957161

kancelaria@kwkr.pl

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    NIP: 9452181482 REGON: 123240424
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    mackrell Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl