06.08.2020

Prawnicy z Kancelarii oczekują na ślubowanie

Katarzyna Augustyniak

Po zakończonych sukcesem egzaminach: radcowskich i adwokackim, troje współpracowników Kancelarii Konieczny Wierzbicki oczekuje na ślubowanie.

Nowe uprawnienia zawodowe otrzymają Gabriela Górka i Radosław Tarach, ubiegający się o wpis na listę radców prawnych, a także Paulina Opiełka, która po zdanym egzaminie adwokackim, stara się o wpisanie na listę adwokatów.

Gabriela Górka, pracująca w departamencie prawa nieruchomości Kancelarii Konieczny Wierzbicki, zajmuje się prawem cywilnym i administracyjnym oraz zagadnieniami prawnymi związanymi z obrotem nieruchomościami i procesem inwestycyjnym.

Radosław Tarach w Kancelarii Konieczny Wierzbicki świadczy kompleksowe usługi na rzecz przedsiębiorców, specjalizując się w prawie gospodarczym, prawie nowych technologii, prawie spółek oraz prawie ochrony danych osobowych.

Paulina Opiełka w ramach pracy w Kancelarii Konieczny Wierzbicki wspiera przedsiębiorców oraz inwestorów VC w organizacji bezpiecznego otoczenia prawnego firmy, wykorzystując swoją wiedzę z zakresu prawa korporacyjnego oraz kompetencje mediacyjne.

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.
Warszawa

ul. Piękna 15 lok. 34

+48 12 3957161

kancelaria@kwkr.pl

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    NIP: 9452181482 REGON: 123240424
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    mackrell Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl