17.04.2018

Zapraszamy na szkolenie

Marcin Wierzbicki

W dniu 24 kwietnia 2018 w Warszawie (Golden Floor Tower – Chłodna 51 (Warsaw Trade Tower), ul. Chłodna 51, 00-001 Warszawa) wydawnictwo Beck w ramach programu Beck Akademia organizuje szkolenie, którego celem będzie przedstawienie prawnych aspektów obrotu nieruchomościami inwestycyjnymi – czyli jak bezpiecznie i efektywnie kupić lub sprzedać nieruchomość inwestycyjną.

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z najczęstszymi różnymi rodzajami ryzyka pojawiającymi się przy zakupie nieruchomości i sposobami zabezpieczenia się przed nimi, a także zapoznanie uczestników z modelowym schematem transakcji, pozwalającym zidentyfikować możliwe zagrożenia i zminimalizować ryzyko przy zakupie lub sprzedaży nieruchomości. Wiadomości teoretyczne przekazywane w czasie szkolenia wzbogacone zostaną o liczne przykłady z rynku obrotu nieruchomościami oraz praktyki orzeczniczej.

Warsztaty będą prowadzone przez prawników z naszej kancelarii – radców prawnych Michała Koniecznego, Marcina Wierzbickiego i Łukasza Łanoszkę.

Możliwość rejestracji pod adresem: https://lnkd.in/eHpHaus

 

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.
Warszawa

ul. Piękna 15 lok. 34

+48 12 3957161

kancelaria@kwkr.pl

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl