11.12.2020

Zapraszamy na drugą edycję webinaru „Szybka i skuteczna restrukturyzacja sposobem na uniknięcie upadłości”

Katarzyna Augustyniak
restrukturyzacja

Pierwsza edycja webinaru: „Szybka i skuteczna restrukturyzacja sposobem na uniknięcie upadłości”, której prelegentem był adw. Mariusz Purgał z Kancelarii Konieczny Wierzbicki, pokazała, że zwłaszcza obecnie – w czasach kryzysu wywołanego pandemią koronawirusa – istnieje duże zapotrzebowanie na wiedzę z zakresu prawa restrukturyzacyjnego. Dlatego z myślą o osobach, które nie miały możliwości uczestnictwa w listopadowym spotkaniu dotyczącym restrukturyzacji, Kancelaria Konieczny Wierzbicki wraz z AHK Polska zdecydowała o ponownym przeprowadzeniu webinaru poświęconego tej tematyce.

Kolejne spotkanie zatytułowane „Szybka i skuteczna restrukturyzacja sposobem na uniknięcie upadłości”  odbędzie się 15 grudnia w godz. 11-12.30 za pośrednictwem platformy ClickMeeting. Poprowadzi je specjalista ds. prawa upadłościowego, licencjonowany doradca restrukturyzacyjny – adw. Mariusz Purgał.

Prelegent to prawnik w Kancelarii Konieczny Wierzbicki, który – na bazie swoich doświadczeń zawodowych – opowie o uproszczonym postępowaniu restrukturyzacyjnym. Przedstawi również narzędzia restrukturyzacyjne wykorzystywane do poprawienia stabilności i bezpieczeństwa firmy.

Dla zainteresowanych uczestników webinaru przewidziano możliwość nieodpłatnych, indywidualnych konsultacji.

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.  Aby zarejestrować się na webinar należy kliknąć w poniższy link i zapisać się za pomocą formularza:

ZAPISUJĘ SIĘ

 

Po dokonaniu zgłoszenia otrzymają Państwo automatyczne potwierdzenie, a w kolejnym e-mailu na 1 dzień przed spotkaniem dostęp do webinaru.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.
Warszawa

ul. Piękna 15 lok. 34

+48 12 3957161

kancelaria@kwkr.pl

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl