01.02.2021

Wywiad w „Lawyer Monthly” dotyczący transakcji obsługiwanej przez Kancelarię Radców Prawnych Konieczny Wierzbicki

Paulina Opiełka
Lawyer Monthly

Ostatnia transakcja, w której Kancelaria Konieczny Wierzbicki reprezentowała spółkę Ailleron, czołowego dostawcę produktów i usług technologicznych, wzbudziła zainteresowanie zagranicznych mediów branżowych. Przypomnijmy, że w ramach tej operacji jedna z największych firm private equity w Europie Środkowo-Wschodniej, Enterprise Investors zainwestuje w Software Mind 111 mln zł.

Dziennikarze miesięcznika „Lawyer Monthly” opisując najciekawsze europejskie i światowe transakcje prawnicze,  przeprowadzili wywiad z mec. Pauliną Opiełką, która wraz mec. Michałem Koniecznym i mec. Moniką Kapijas świadczyła doradztwo w toku przygotowań do procesu inwestycyjnego oraz brała udział w negocjacjach warunków tej transakcji.

W publikacji mowa m.in. o szczegółach związanych ze sprawą, wyzwaniach, z jakimi trzeba było się zmierzyć chcąc sfinalizować projekt, a także wskazówki dotyczące pracy przy transakcjach fuzji i przejęć wartych setki milionów złotych. Wywiad zawiera również podsumowanie dotyczące pracy Kancelarii Konieczny Wierzbicki w obszarze M&A, który wyróżnia Kancelarię na tle konkurencji.

Pełny tekst znajdą Państwo w lutowym wydaniu miesięcznika na stronie 74: https://www.lawyer-monthly.com/issues/2021/02/74/#zoom=z. Serdecznie zapraszamy do lektury.

O szczegółach transakcji można także przeczytać na stronie Kancelarii: https://koniecznywierzbicki.pl/pl/prawnicy-kancelarii-wsparli-spolke-ailleron-w-sfinalizowaniu-transakcji-na-111-mln-zl/

Więcej realizacji z obszaru M&A można zobaczyć w portfolio.

„Lawyer Monthly” to wielokrotnie nagradzany miesięcznik branżowy, publikujący treści dotyczące globalnych trendów w prawie, a także opisujący najciekawsze europejskie i światowe transakcje prawnicze. To jeden z nielicznych magazynów cieszący się ugruntowaną pozycją na niemal wszystkich kontynentach.

 

 

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.
Warszawa

ul. Piękna 15 lok. 34

+48 12 3957161

kancelaria@kwkr.pl

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl