23.10.2019

Wystąpienie na konferencji GigaCon w Krakowie dot. Data Center 24.10.2019 r.

izabela ustymenko

Już 24.10.2019 r. w Krakowie w Hotelu Holiday Inn odbędzie się konferencja organizowana przez GigaCon poświęcona tematyce Data Center. Prelekcję podczas konferencji wygłosi radca prawny Łukasz Wieczorek, partner z naszej Kancelarii. Podczas wystąpienia mec. Wieczorek omówi zasady odpowiedzialności związane z niedostępnością danych w data center. Kanwą prezentacji będą case studies głośnych przypadków niedostępności usług data center. Prelegent przedstawi kluczowe elementy, na które należy zwracać uwagę przy określaniu zakresu odpowiedzialności dostawcy usług data center i które powinny być przedmiotem szczególnego zainteresowania ze strony podmiotów korzystających z tych usług. Udział w konferencji dot. Data Center jest kolejnym wydarzeniem organizowanym przez GigaCon, w którym aktywny udział bierze nasza Kancelaria. Link do wydarzenia: https://lnkd.in/fZadMdg

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.
Warszawa

ul. Piękna 15 lok. 34

+48 12 3957161

kancelaria@kwkr.pl

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl