18.12.2020

Wsparcie Kancelarii Konieczny Wierzbicki dla funduszu Van der Vorm przy kolejnej transakcji nabycia pakietu apartamentów

Gabriela Górka

Prawnicy z Kancelarii Konieczny Wierzbicki wsparli stałego klienta, niderlandzki fundusz Van der Vorm, w negocjacjach z francuskim deweloperem, Nexity. Transakcja dotyczyła zakupu blisko 130 lokali mieszkalnych na warszawskiej Pradze. W wyniku zakończonych sukcesem rozmów, w piątek, 4 grudnia, fundusz podpisał umowę przedwstępną z Nexity.

Sfinalizowana umowa  dotyczy pakietu blisko 130 lokali mieszkalnych dostępnych w nowej inwestycji LaPraga przy ul. Radzymińskiej w Warszawie. Nad pozytywnym tokiem realizowanych spraw czuwali prawnicy z działu nieruchomości Kancelarii Konieczny Wierzbicki: partner zarządzający radca prawny Marcin Wierzbicki, partner Kancelarii radca prawny Łukasz Łanoszka oraz radca prawny Gabriela Górka.

Niderlandzki fundusz Van der Vorm z powodzeniem współpracuje z Kancelarią Konieczny Wierzbicki już 3 lata, czyli od momentu wejścia na polski rynek nieruchomościowy. Van der Vorm realizuje na polskim rynku różnorodne projekty nieruchomościowe – w szczególności inwestycje funduszu koncentrują się na rynku mieszkaniowym, zorientowanym na najem długoterminowy, w mniejszym zakresie również na najem krótkoterminowy.

LaPraga jest kolejną dużą inwestycją funduszu realizowaną we współpracy z Kancelarią Konieczny Wierzbicki.

Stronom umowy – funduszowi Van der Vorm i deweloperowi Nexity gratulujemy pomyślnego przebiegu transakcji.

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.
Warszawa

ul. Piękna 15 lok. 34

+48 12 3957161

kancelaria@kwkr.pl

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl