06.03.2019

Udana transakcja nabycia przedsiębiorstwa w ramach procedury pre-pack

Marcin Wierzbicki

W ubiegłym tygodniu, sąd upadłościowy zatwierdzi warunki sprzedaży zorganizowanej części przedsiębiorstwa, obejmującej galerią handlową CH Bawełnianka w Bełchatowie, na rzecz jednego z naszych klientów. Orzeczenie sądu upadłościowego wieńczy wielomiesięczne negocjacje stron oraz szereg wzajemnych umów z wierzycielami, bankiem kredytującym i dłużnikiem, które umożliwiły zatwierdzenie warunków sprzedaży przedsiębiorstwa. Prawnicy naszej kancelarii, reprezentując nabywcę, z sukcesem wspierali go w czasie organizacji całego procesu, oraz sporządzali i negocjowali porozumienia pomiędzy stronami. Wartość nabywanego przedsiębiorstwa przekracza 80.000.000 złotych.

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.
Warszawa

ul. Piękna 15 lok. 34

+48 12 3957161

kancelaria@kwkr.pl

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl