05.06.2019

szkolenie w MIT EF

Marcin Wierzbicki

W poprzedni czwartek prawnicy z naszej kancelarii prowadzili szkolenie dla przedstawicieli start-upów w ramach programu akceleracji MIT EF (Massachusetts Institute of Technology Enterprise Forum) Central & Eastern Europe. Projekt organizowany jest przez Fundację Przedsiębiorczości Technologicznej we współpracy z PARP i ma na celu wsparcie rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw technologicznych z Polski oraz innych krajów Europy Centralnej i Wschodniej. W czasie seminarium w Warszawie rozmawialiśmy z uczestnikami na temat umów inwestycyjnych, budowania relacji z inwestorem oraz omawialiśmy praktyczne zagadnienia związane z zatrudnieniem. Odpowiadaliśmy też na najważniejsze pytania związane z rozwojem firmy i negocjowaniem umów. W najbliższym czasie uczestnicy programu będą też mieli okazję skorzystać z dalszego wsparcia kancelarii i indywidualnych konsultacji prawnych m.in. z zakresu prawa własności intelektualnej, ochrony danych osobowych, prawa konkurencji czy nowych technologii.

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.
Warszawa

ul. Piękna 15 lok. 34

+48 12 3957161

kancelaria@kwkr.pl

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl