16.03.2020

[Corona Alert] Stały dyżur „Corona Alert” dla naszych Klientów – także ws działań zaradczych

izabela ustymenko

Stały dyżur "Corona Alert" dla naszych Klientów a propos bieżącego działania firm oraz działań zaradczych!

Epidemia #koronawirusa SARS-CoV-2 ma silny wpływ na sytuację gospodarczą przedsiębiorców i na wiele obszarów działalności funkcjonowania firmy. Ustawodawca z kolei wprowadza nowe przepisy, które będą kształtować zmiany w otoczeniu prawno-gospodarczym przedsiębiorstw.

Mając na uwadze liczne pytania odnośnie funkcjonowania przedsiębiorstw w kontekście koronawirusa, zespół naszych prawników prowadzi stały dyżur „Corona Alert”, który udziela odpowiedzi oraz porad prawnych związanych z bieżącym funkcjonowaniem oraz wdrożeniem działań zaradczych.

Kancelaria prowadzi, m.in:

– stały monitoring zmian w prawie związanych z rozwojem epidemii, w szczególności dotyczących spraw kadrowo-płacowych;

– zmian w zasadach prowadzenia działalności gospodarczej, jak i regulacji dotyczących łagodzenia ekonomicznych skutków epidemii, także na podstawie przepisów prawa restrukturyzacyjnego.

 

Zapraszamy do kontaktu:

E-mail: corona.alert@kwkr.pl

Tel.: +48 12 3957161

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.
Warszawa

ul. Piękna 15 lok. 34

+48 12 3957161

kancelaria@kwkr.pl

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl