16.12.2019

Sfinalizowanie umowy pomiędzy klientem Kancelarii a spółką z Doliny Krzemowej o statusie jednorożca

izabela ustymenko

Nasza Kancelaria przygotowała i negocjowała w imieniu klienta kontrakt na świadczenie specjalistycznych usług IT, który został zawarty z kontrahentem będącym spółką amerykańską z Doliny Krzemowej.
Kontrahent jest zaliczany do grona tzw. Unicorns (jednorożców, tj. spółek wzrostowych o kapitalizacji ponad 1 mld USD), w których inwestorami są czołowe światowe fundusze venture capital.
Prace nad umową wymagały uwzględnienia regulacji wynikających z różnych porządków prawnych, w szczególności w kontekście zabezpieczenia praw własności intelektualnej oraz zagwarantowania operacyjnej zdolności klienta do efektywnej realizacji kontaktu w dynamicznym otoczeniu biznesowym.

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.
Warszawa

ul. Piękna 15 lok. 34

+48 12 3957161

kancelaria@kwkr.pl

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl