18.11.2020

R.pr. Łukasz Wieczorek prowadzącym warsztaty IP Student

Katarzyna Augustyniak

r.pr. Łukasz Wieczorek po raz kolejny poprowadził warsztaty w ramach wydarzenia IP Student. Tegoroczne spotkanie poświęcone było umowom IT w obrocie międzynarodowym.

Warsztaty dla przyszłych prawników

XII edycja IP Student trwa jeszcze do końca listopada. Aby zdobyć „bilet wstępu” na wydarzenie, studenci musieli przejść rekrutację, która wyłoniła grupę najbardziej wyróżniających się osób.

W tym roku projekt był podzielony na cztery moduły: umowy w IT, patenty i ochrona marki, prawo nowoczesnych technologii oraz prawo w branży kreatywnej.

Mec. Łukasz Wieczorek poprowadził jeden z czterech warsztatów w ramach pierwszego wskazanego modułu. Jego zajęcia dotyczyły umów IT w obrocie międzynarodowym. Trzy pozostałe warsztaty przeprowadzili prawnicy z trzech innych krakowskich kancelarii prawnych.

Ze względu na pandemię, spotkania miały nieco inną formę niż w latach ubiegłych – odbywały się w wersji online – za pośrednictwem aplikacji Microsoft Teams. Nie wpłynęło to jednak na jakość merytoryczną wydarzenia.

Szansa dla młodych adeptów prawa

Na uczestników modułu mec. Łukasza Wieczorka czekało zadanie jakim było sporządzenie umowy w języku angielskim wedle przedstawionych wytycznych. Osoba, która najlepiej poradzi sobie z tym wyzwaniem, będzie miała możliwość odbycia stażu w Kancelarii Konieczny Wierzbicki. Ostateczny termin realizacji zadania upływa 22.11.2020. Czasu pozostało więc niewiele.

O IP Student

IP Student to coroczne spotkania studentów prawa z praktykami prawa – prawnikami, radcami prawnymi czy adwokatami. Organizatorem wydarzenia jest Koło Naukowe Prawa Cywilnego Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Kancelaria Tusiński i Współpracownicy. Najlepsi uczestnicy IP Student, którzy wyróżnią się wiedzą podczas realizacji zadania, mają możliwość odbycia stażu w cenionych kancelariach.

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.
Warszawa

ul. Piękna 15 lok. 34

+48 12 3957161

kancelaria@kwkr.pl

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl