06.08.2020

Prawnicy z Kancelarii oczekują na ślubowanie

Katarzyna Augustyniak

Po zakończonych sukcesem egzaminach: radcowskich i adwokackim, troje współpracowników Kancelarii Konieczny Wierzbicki oczekuje na ślubowanie.

Nowe uprawnienia zawodowe otrzymają Gabriela Górka i Radosław Tarach, ubiegający się o wpis na listę radców prawnych, a także Paulina Opiełka, która po zdanym egzaminie adwokackim, stara się o wpisanie na listę adwokatów.

Gabriela Górka, pracująca w departamencie prawa nieruchomości Kancelarii Konieczny Wierzbicki, zajmuje się prawem cywilnym i administracyjnym oraz zagadnieniami prawnymi związanymi z obrotem nieruchomościami i procesem inwestycyjnym.

Radosław Tarach w Kancelarii Konieczny Wierzbicki świadczy kompleksowe usługi na rzecz przedsiębiorców, specjalizując się w prawie gospodarczym, prawie nowych technologii, prawie spółek oraz prawie ochrony danych osobowych.

Paulina Opiełka w ramach pracy w Kancelarii Konieczny Wierzbicki wspiera przedsiębiorców oraz inwestorów VC w organizacji bezpiecznego otoczenia prawnego firmy, wykorzystując swoją wiedzę z zakresu prawa korporacyjnego oraz kompetencje mediacyjne.

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.
Warszawa

ul. Piękna 15 lok. 34

+48 12 3957161

kancelaria@kwkr.pl

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl