02.12.2020

Zakup nowo wybudowanego hotelu w Krakowie

Paweł Syguła

Prawnicy z Konieczny Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp.p. przeanalizowali zasadność kupna nieruchomości, a także zgromadzili wszystkie dokumenty związane z transakcją oraz przygotowali list intencyjny, dbając o wszystkie interesy klienta. Zaprojektowali także strukturę przyszłej umowy sprzedaży oraz sporządzili umowy przedsprzedażowe i kupna. Sprawa wymagała dokładnego badania due diligence, w tym oceny możliwości zmiany przeznaczenia budynku na mieszkalne oraz określenia wszystkich możliwych konsekwencji tej zmiany.

Ze względu na to, że klient szukał już operatora, negocjacje musiały przebiegać szybko, ale z zapewnieniem wszystkich istotnych elementów umowy, które pozwoliłyby firmie na kontynuowanie innych projektów. Po podpisaniu umowy przedsprzedażowej przez klienta przeanalizowaliśmy majątek potencjalnego operatora, który później wycofał się z powodu wybuchu koronawirusa. Przygotowali dokumenty, które pozwoliły firmie na czasowe wstrzymanie transakcji bez powodowania problemów finansowych.

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.
Warszawa

ul. Piękna 15 lok. 34

+48 12 3957161

kancelaria@kwkr.pl

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl