02.12.2020

Zakup nieruchomości przeznaczonej na dom studencki

Paweł Syguła

Kancelaria prowadziła w imieniu klienta transakcję zakupu nieruchomości w Krakowie, która była przeznaczona na dom studencki. Konieczne było przeprowadzenie szczegółowego badania due diligence i przeanalizowanie informacji publicznej, księgi wieczystej i ewidencji służebności, informacji o sprzedającym i zawartych przez niego umowach, cechach terenu, wydanych decyzjach, służebnościach, dostępie do drogi publicznej i miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.
Cały zespół ds. nieruchomości pracował nad projektem, aby skutecznie zidentyfikować wszystkie zagrożenia występujące na nieruchomości.
Prawnicy przygotowali i wynegocjowali umowę służebności, umowy przedsprzedażowe i kupna. Zawarto kilka innych umów.

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.
Warszawa

ul. Piękna 15 lok. 34

+48 12 3957161

kancelaria@kwkr.pl

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl