05.12.2020

Badanie due diligence na rzecz spółki zajmującej się implementacją platform do zakupów biletów online

Paweł Syguła

Spółka zajmująca się wdrażaniem nowoczesnych systemów do zakupu biletów online zleciła Kancelarii Konieczny Wierzbicki przeprowadzenie analizy due diligence. Klient tworzy platformy do sprzedaży różnego rodzaju biletów: począwszy od biletów komunikacyjnych, poprzez bilety do kin, teatrów czy muzeów, a skończywszy na biletach do klubów sportowych. Z usług Klienta Kancelarii korzystają największe instytucje rozrywkowe i komunikacyjne w kraju.

Głównym założeniem projektu – przeprowadzonego przez dział korporacyjny oraz dział IT Kancelarii – było prawne, finansowe i podatkowe badanie spółki, dostarczającej innowacyjne rozwiązania z zakresu systemów biletowych. Szczególną uwagę – podczas analizy – zwrócono na kwestię kwalifikowalności spółki do uzyskania pomocy publicznej oraz kwestie ochrony praw własności intelektualnej.

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.
Warszawa

ul. Piękna 15 lok. 34

+48 12 3957161

kancelaria@kwkr.pl

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl