06.12.2020

Sfinalizowanie umowy dot. współpracy ze spółkami z grupy wiodących dostawców gier w kasynach online

Paweł Syguła

Kancelaria Konieczny Wierzbicki działała na rzecz jednej ze znaczących spółek z branży gaming and gambling. Spółka na co dzień dostarcza do kasyn online gry hazardowe. Do jej produktów należą także wideo sloty, wideo zdrapki, a także rozwiązania z dziedziny loterii na żywo. Spółka jest także twórcą innowacji, które umożliwiają jednoczesne uruchomienie gry na pulpicie i komórce.

Zadaniem, które realizowali mec. Łukasz Wieczorek i mec. Mateusz Kozieł z Kancelarii Konieczny Wierzbicki, było przygotowanie umowy ramowej dotyczącej współpracy spółki ze spółkami z grupy. Podmioty te działają zwłaszcza w Szwecji oraz na Malcie.

Kluczowymi kwestiami podjętymi w umowie był temat wymiany informacji finansowych, umożliwienia cash flow pomiędzy spółkami z grupy oraz rozliczania wynagrodzenia. Prawnicy z Kancelarii Konieczny Wierzbicki sporządzają również na rzecz spółki dokumenty wewnętrzne.

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.
Warszawa

ul. Piękna 15 lok. 34

+48 12 3957161

kancelaria@kwkr.pl

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl