05.12.2020

Badanie due diligence na rzecz spółki zajmującej się kreowaniem rozwiązań do zarządzania energią

Paweł Syguła

Spółka z branży produkcyjnej, twórca platform do zarządzania energią w firmie, czujników oraz urządzeń sterujących pozwalających na zdalną kontrolę zużycia energii przez wybrane sprzęty w przedsiębiorstwie to kolejny Klient, na rzecz którego Kancelaria Konieczny Wierzbicki świadczyła usługi prawne.

Dotychczas z produktów spółki skorzystały największe przedsiębiorstwa z branży energetycznej, budowlanej czy IT, a także ośrodki badawcze.

Projekt polegał na przeprowadzeniu prawnego, finansowego oraz podatkowego badania spółki, produkującej instrumenty i przyrządy pomiarowe, kontrolne i nawigacyjne. Kwestie kwalifikowalności spółki do uzyskania pomocy publicznej oraz kwestie ochrony praw własności intelektualnej to elementy, o które opierała się analiza.

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.
Warszawa

ul. Piękna 15 lok. 34

+48 12 3957161

kancelaria@kwkr.pl

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl