29.11.2020

Spółka z branży nowych technologii

Paweł Syguła

Kancelaria świadczyła kompleksową obsługę prawną na rzecz lidera w zakresie wdrażania i utrzymywania usług SAS w procesie przejęcia spółki przez EY.
Transakcja polegała na wydzieleniu zorganizowanej części przedsiębiorstwa oraz jej sprzedaży do inwestora. Istotne zagadnienia prawne transakcji dotyczyły mechanizmu wypłaty zysku na rzecz wspólników, którzy wraz ze sprzedażą ZCP, stawali się partnerami w EY, przeniesienia praw i obowiązków z kontraktów oraz zabezpieczenia transakcji ze strony podatkowej.

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.
Warszawa

ul. Piękna 15 lok. 34

+48 12 3957161

kancelaria@kwkr.pl

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl