05.12.2020

Międzynarodowa transakcja wyjścia inwestycyjnego ze spółki zajmującej się e-rekrutacją

Paweł Syguła

Kancelaria Konieczny Wierzbicki realizowała usługi prawne na rzecz jednej z wiodących spółek na rynku portali z ogłoszeniami o pracę. Strona rokrocznie publikuje nawet kilkaset tysięcy informacji z wolnymi wakatami, czyniąc siebie liderem w swojej branży. Przez lata spółka zdobyła zaufanie kandydatów, którzy chętnie korzystają z jej bazy ofert pracy.

W ramach współpracy prawnicy z Kancelarii Konieczny Wierzbicki doradzali klientowi w procesie wyjścia z inwestycji w spółkę zajmującą się e-rekrutacją oraz organizacją szkoleń. Transakcja polegała na podziale spółki przez wydzielenie, a następnie na sprzedaży udziałów w wydzielonej spółce do inwestora branżowego. Była nim spółka z grupy jednego z największych serwisów ogłoszeniowych w Polsce. Transakcja miała charakter międzynarodowy i wymagała uzgodnienia interesów wielu zaangażowanych stron.

Prawnicy z Kancelarii Konieczny Wierzbicki prowadzili swoje działania przez okres pięciu miesięcy, by ostatecznie w maju 2019 roku z sukcesem sfinalizować transakcję.

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.
Warszawa

ul. Piękna 15 lok. 34

+48 12 3957161

kancelaria@kwkr.pl

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl