30.11.2020

Przygotowanie wejścia inwestycyjnego spółki z branży drzewnej

Agnieszka Grzebieniowska

Kancelaria Konieczny Wierzbicki w lipcu 2018 roku świadczyła usługi prawne na rzecz spółki produkującej wyroby z drewna oraz korka, której siedziba mieści się w województwie wielkopolskim.

Główne zadania zrealizowane w ramach projektu wiązały się z przygotowaniem i negocjacją umowy inwestycyjnej przy uwzględnieniu udziału środków publicznych w projekcie.

Zadaniem prawników Kancelarii Konieczny Wierzbicki był zastrzeżenie w umowie szczególnych uprawnień dla inwestora, co wiązało się z ustaleniem opcji przy udziałach oraz preferencji istotnych przy wyjściu inwestycyjnym. Równie ważnym celem do zrealizowania było skuteczne zabezpieczenie zaangażowania osobistego założycieli. Usługi prawne na rzecz spółki te solidarnie realizowali prawnicy z Kancelarii z działu prawa korporacyjnego, m.in. mec. Paulina Opiełka.

Kancelaria Konieczny Wierzbicki współpracowała ze spółką od 2018 roku.

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.
Warszawa

ul. Piękna 15 lok. 34

+48 12 3957161

kancelaria@kwkr.pl

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl