02.12.2020

Kupno nieruchomości przeznaczonej na hostel

Paweł Syguła

Kancelaria Konieczny Wierzbicki świadczyła usługi prawne na rzecz klienta, jakim jest angielska, wielokrotnie nagradzana sieć hosteli działających w Anglii i Holandii. Wspieraliśmy klienta przy zakupie nieruchomości pod hostel w Krakowie.
Przeprowadziliśmy badanie due diligence, w tym m.in. analizę wpisów do ksiąg wieczystych, a także analizę wszystkich istniejących umów najmu oraz innych praw i obowiązków związanych z nieruchomością.
Nasi prawnicy sporządzili list intencyjny oraz przedwstępną umowę kupna-sprzedaży, a także negocjowali ją ze sprzedającym. Potencjalne zagrożenia i trudności, z jakimi spotkał się (i pokonał z naszą pomocą) nasz klient, związane były głównie z przyszłym podziałem gruntu na dwie działki o różnych tytułach prawnych.

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.
Warszawa

ul. Piękna 15 lok. 34

+48 12 3957161

kancelaria@kwkr.pl

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl