29.11.2020

Branża związana z loteriami

Paweł Syguła

Dla spółki prowadziliśmy działania z zakresu doradztwa prawnego w zakresie wdrożenia wewnętrznych polityk grupowych w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością będącej częścią międzynarodowej grupy spółek. Opracowywanie dokumentacji w języku polskim (na bazie przesłanych z centrali materiałów) regulującej zasady nadzoru korporacyjnego, a także zasady wymiany informacji między spółkami powiązanymi, uzyskiwania zgód na określone czynności prawne, zatwierdzania i weryfikacji członków organów, zasady audytu wewnętrznego, polityki w zakresie social mediów, polityki antykorupcyjnej itp.

Doradztwo obejmowało w szczególności implementacje polityk grupowych w polskich spółkach oraz stosowanie w praktyce zasad raportowania w ramach grupy.

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.
Warszawa

ul. Piękna 15 lok. 34

+48 12 3957161

kancelaria@kwkr.pl

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl