29.07.2020

Pomagamy finalistom programu akceleracji MIT EF CEE

Izabela Palus

 

W połowie lipca kolejne 5 start-upów otrzymało nagrodę główną w postaci wyjazdu na Boot Camp na MIT do Bostonu w ramach programu akceleracji MIT Enterprise Forum Central & Eastern Europe. Od 2 lat udzielamy nowym spółkom technologicznym w tym programie, wsparcia we wdrażaniu innowacyjnych pomysłów i pozyskiwaniu inwestorów oraz zapewniamy pomoc na każdym etapie rozwoju biznesu.

W ramach tegorocznej edycji nagrodę główną uzyskały start-upy z dziedziny med-tech, technologii polepszających jakość życia oraz dostarczające innowacyjne rozwiązania z zakresu łączenia dostawców z potencjalnymi klientami. Jak co roku, uzyskają one szanse w nawiązaniu relacji z amerykańskimi odbiorcami technologii i inwestorami w ramach spotkania Boot Camp na MIT – Massachusetts Institute of Technology w Bostonie.

Kancelaria już po raz trzeci udziela pomocy prawnej firmom z Polski i zagranicy (m.in. Węgry, Bułgaria, Estonia) w programie akceleracji. Zapewniamy wsparcie w ramach negocjacji umów inwestycyjnych, badań due dilligence, przygotowywaniu regulaminów usług i polityk w zakresie danych osobowych, ocenie rozwiązań z zakresu medycyny oraz opracowaniu i negocjacji umów z przedstawicielami sektora służby zdrowia i farmaceutycznego. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

Jeśli jesteś zainteresowany taką lub podobną usługą – skontaktuj się z nami. 

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.
Warszawa

ul. Piękna 15 lok. 34

+48 12 3957161

kancelaria@kwkr.pl

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl