28.01.2020

Polskie jednorożce muszą być cierpliwe

izabela ustymenko

Sejm przyjął poprawki do nowelizacji kodeksu spółek handlowych, która miała wprowadzić od dnia 1 marca 2020 r. do polskiego systemu tzw. prostą spółkę akcyjną. Niestety, zainteresowani skorzystaniem z tej formy prowadzenia działalności muszą uzbroić się w cierpliwość. W związku z problemami z wdrożeniem elektronicznego postępowania rejestrowego, które jest niezbędne dla funkcjonowania prostej spółki akcyjnej, wejście w życie przepisów wprowadzających ten rodzaj spółki zostało przesunięte o rok, tj. do 1 marca 2021 r.

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.
Warszawa

ul. Piękna 15 lok. 34

+48 12 3957161

kancelaria@kwkr.pl

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl