05.01.2021

Planujesz przekształcenie? Sprawdź co z koncesjami

Katarzyna Augustyniak

W nowym roku na przedsiębiorców czekają nowe podatki, jak choćby CIT w spółkach komandytowych, czy podatek od sprzedaży detalicznej. Planując w związku z tym podział, czy przekształcenie spółki, wybierz optymalne rozwiązanie, które pozwoli Ci kontynuować prowadzenie działalności na podstawie posiadanych zezwoleń, koncesji albo ulg bez konieczności ponownego się o nie ubiegania.

Więcej na ten temat w artykule Izabeli Ustymenko-Łukasik w dzisiejszej „Rzeczpospolitej”. Zachęcamy do lektury!

https://www.rp.pl/Ustroj-i-kompetencje/301049976-Co-z-zezwoleniem-na-sprzedaz-alkoholu-przy-przeksztalceniu-spolki.html

 

 

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.
Warszawa

ul. Piękna 15 lok. 34

+48 12 3957161

kancelaria@kwkr.pl

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl