04.01.2019

Nextbank Software dołącza do grupy Asseco

Marcin Wierzbicki

Miło nam poinformować o sukcesie Nextbank Software, która przy prawnym wsparciu kancelarii Konieczny Wierzbicki sfinalizowała przystąpienie do Nextbank Software inwestora – Asseco Poland S.A., będącego największą polską firmą informatyczną stojącą na czele Grupy Asseco, działającej w 54 krajach i zatrudniającej ponad 24 tysiące pracowników. Nextbank Software jest producentem systemu typu core-banking z możliwością mobilnego dostępu dla klientów banku, który jest umieszczony w chmurze. Kancelaria Konieczny Wierzbicki regularnie współpracuje ze spółką świadcząc wsparcie prawne w działalności operacyjnej, w tym w zakresie aspektów transgranicznych, praw własności intelektualnej i nowoczesnego sposobu komercjalizacji rozwiązań IT w modelu SaaS przy użyciu chmury. Nasza kancelaria kompleksowo obsługiwała powyższą inwestycję ze strony Nextbank Software, wspierając proces due diligence, prowadząc negocjacje warunków transakcji i koordynując jej wykonanie. Więcej informacji na temat transakcji na stronie asseconews.pl i w Pulsie Biznesu: https://asseconews.pl/grupa-asseco-wchodzi-na-rynek-filipinski/https://www.pb.pl/asseco-wyplywana-pacyfik-947390.

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.
Warszawa

ul. Piękna 15 lok. 34

+48 12 3957161

kancelaria@kwkr.pl

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl