22.06.2020

Migracja do chmury – webinar

izabela ustymenko

Pandemia przyspiesza migrację do chmury – serdecznie zapraszamy na webinar.
W piątek 26 czerwca o 10 we współpracy z Brytyjsko – Polską Izbą Handlową organizujemy webinar na temat praktycznych aspektów prawnych wynikających z korzystania z rozwiązań chmurowych.
Prosimy o zapisy na stronie: http://bpcc.org.pl/pl/wydarzenia/pandemia-przyspiesza-migracje-do-chmury/zarejestruj.
W razie jakichkolwiek pytań dotyczących planowanego webinaru prosimy o kontakt pod adresem: webinar@kwkr.pl.

 

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.
Warszawa

ul. Piękna 15 lok. 34

+48 12 3957161

kancelaria@kwkr.pl

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl