27.01.2021

Mec. Michał Czuryło wystąpi na konferencji poświęconej naruszeniom danych w obliczu pandemii

Katarzyna Augustyniak

28 stycznia o 12.00 mec. Michał Czuryło z Konieczny Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych wygłosi 30-minutową prelekcję na konferencji online zatytułowanej „EOIF – zarządzanie obiegiem dokumentów w czasie pandemii”. Organizatorem wydarzenia jest GIGACON.  

Tematem wystąpienia mec. Michała Czuryło, specjalisty z zakresu ochrony danych osobowych z Kancelarii Konieczny Wierzbicki, będą „Naruszenia danych osobowych w obliczu wyzwań pandemii”. Reprezentant Kancelarii wiele miejsca w swojej prelekcji poświęci metodom dostosowania się do nowych zadań w zakresie ochrony danych osobowych, które pojawiły się wraz z pandemią koronawirusa.

Stres, szum informacyjny, obowiązek przechodzenia kwarantanny, testów, szczepień czy też konieczność instalacji aplikacji do śledzenia osób zakażonych powodują, że przestępcy mają więcej okazji do tego, by zdobyć dostęp do naszych danych, a także by je wykorzystać do swoich celów.  Mec. Michał Czuryło przedstawi możliwości ochrony danych osób fizycznych, organizacji czy przedsiębiorstw przez nadużyciami.

Z pełnym planem konferencji można zapoznać się przechodząc na stronę internetową organizatora poprzez kliknięcie we wskazany link:

KLIKNIJ W LINK 

Termin konferencji zbiegł się z Dniem Ochrony Danych Osobowych, więc obecność na spotkaniu będzie sposobem na uczczenie tego nietypowego święta poprzez zdobycie praktycznej wiedzy w tym obszarze. Serdecznie zapraszamy do udziału. W razie pytań związanych z ochroną danych osobowych, zachęcamy do kontaktu z działem RODO Kancelarii Konieczny Wierzbicki.

KONTAKT:

mec. Michał Czuryło, michal.czurylo@kwkr.pl, +48 504 035 553
mec. Barbara Miziołek, barbara.miziolek@kwkr.pl, + 48 508 061 790

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.
Warszawa

ul. Piękna 15 lok. 34

+48 12 3957161

kancelaria@kwkr.pl

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl