10.06.2019

Liderzy w Nieruchomościach, rekomendacja w TMT

Marcin Wierzbicki

Sukces w Rankingu Kancelarii Prawniczych dziennika Rzeczpospolita 2019. Po raz drugi wzięliśmy udział w Rankingu i po raz drugi wracamy z nagrodami. W ubiegłym roku nagroda za wyjątkowy kunszt prawniczy przy obsłudze transakcji, w tym roku: (1) Lider w dziedzinie nieruchomości, (2) rekomendacja w dziedzinie TMT (Telekomunikacja, Media, Technologie), a także wyróżnienia indywidualne: (1) partner Marcin Wierzbicki – rekomendowany prawnik w dziedzinie nieruchomości, (2) partner Michał Konieczny – rekomendowany prawnik w dziedzinie TMT. Poza tym awans o 40 i 27 pozycji na liście największych kancelarii w Polsce, a także awans do pierwszej dziesiątki największych kancelarii w Małopolsce. Wszystko to jest możliwe dzięki zaufaniu Klientów – za które dziękujemy, oraz dzięki ciężkiej pracy całego personelu Kancelarii (od prawników po personel administracyjny) – gratulacje i podziękowania!

 

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.
Warszawa

ul. Piękna 15 lok. 34

+48 12 3957161

kancelaria@kwkr.pl

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl