12.09.2019

KRAKÓW BUSINESS RUN

izabela ustymenko

W ubiegłą niedzielę – 8 września, jak co roku, nasza kancelaria wystartowała w Kraków Business Run. Tym razem wystawiliśmy aż 3 drużyny na czele z kapitanami Marcinem Wierzbickim, Michałem Koniecznym i Łukaszem Łanoszką. Zawody są wspaniałą okazją do zabawy i integracji, przede wszystkim natomiast jest to wydarzenie charytatywne, jak dotąd zebrano już ponad 600.000 zł na pomoc dla osób niepełnosprawnych. Bardzo dziękujemy członkom naszego zespołu za tak liczne uczestnictwo w biegu! Fotorelacja na stronie organizatora: https://polandbusinessrun.pl/pl/pbr/krakow.

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.
Warszawa

ul. Piękna 15 lok. 34

+48 12 3957161

kancelaria@kwkr.pl

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl