10.02.2020

Konieczny Wierzbicki w Rzeczpospolitej: o upadłości jednoosobowego przedsiębiorcy

izabela ustymenko

Nasza specjalistka ds. prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego – r.pr. Barbara Miziołek – jest autorem artykułu, który pojawił się na łamach dziennika Rzeczpospolita. Arytkuł – uwzględniając najnowsze przepisy w zakresie prawa upadłościowego – odpowiada na pytania: kiedy osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą może ogłosić swoją upadłość i jakie ma to dla niej konsekwencje? Kiedy należy złożyć stosowny wniosek oraz, jakie warunki należy spełnić do ogłoszenia upadłości? Co z długami po zakończeniu postępowania upadłościowego? 

 

Pełna treść artykułu dostępna dla e-prenumeratorów pod adresem: https://www.rp.pl/Firma/302069967-Upadlosc-jednoosobowego-przedsiebiorcy.html

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.
Warszawa

ul. Piękna 15 lok. 34

+48 12 3957161

kancelaria@kwkr.pl

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl